Szerző Téma: Windows 10 Home Pro Enterprise x86- x64 HUN by Torko  (Megtekintve 2690 alkalommal)

Leírás: Forrás:windowsnext-forum

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bubus66

• Speed Smasszer
  • Totalfuel
  • *
  • Megköszönte: 250 Alkalommal
    • Android alkalmazások és ROM-ok letöltése Android alkalmazások, játékok kérése
Windows 10 Home Pro Enterprise x86- x64 HUN by Torko
« Dátum: 2015. Július 23. - 14:44:57 »
Windows 10 Home Pro Enterprise x86-x64 HUN

Rendszerkövetelmények

Processzor: 1 GHz-es vagy gyorsabb processzor vagy SoC
RAM: 1 gigabájt (GB) 32 bites rendszerhez vagy 2 GB 64 bites rendszerhez
Merevlemez-terület: 16 GB 32 bites operációs rendszerhez, 20 GB 64 bites operációs rendszerhez
Videokártya: DirectX 9-kompatibilis vagy újabb, WDDM 1.0 illesztőprogrammal
Képernyő: 1024x600

Telepítés:
1. Letöltöd
2. Kiírod DVD-re vagy pendrive-ra csinálod meg a windows-t
3. Bootolod
4. Telepíted
5 És élvezd az új windows-t.

Frissítés. Dupla kattintás az letöltött ISO fájlra majd kattints a Setup.exe-re elindul a letöltés (stabil net kapcsolat szükséges), teljesen tiszta telepítést készít, tehát az előtte lévő operációs rendszert (a windows_old mappába) teszi. Ha törlöd a windows old mappát akkor teljesen tiszta rendszered lesz. TELEPÍTŐ KULCSOT NEM KELL NEKI MEGADNI.

Frissíthető DVDR-ről és USB Flash-ről is Csak booto-lás után nem az EGYÉNI TELEPÍTÉST kell választani, Hanem a FRISSÍTÉST.

Ha hivatalos vagy telefonon aktivált Win7-8-8.1-re van frissítésként feltéve akkor aktivált marad. Én kipróbáltam, most is azt használom. A Frissítéssel is tiszta telepítés csinál csak annyi, hogy csinál egy Windows_old mappát ahonnan 1 hónapig a Win 8.1 visszaállítható ( ez is működik teszteltem).

Ha Gépről indítod akkor így fog elindulni ahogy a képen látod. Én így csináltam tökéletesen működik.
Nem kell vacakolni a kiírással, vagy az USB Flash készítésével. Alul a képek saját Win10 pro-ról készültek

Ahhoz hogy a Windows alkalmazások pl. Áruház, Naptár,Időjárás stb. is magyar legyen ahhoz frissíteni kell azokat a Store-ból (alábbi képen Check for updates) és automatikusan frissülnek magyarra.

Az ISO-t csatlakoztatva pl. Win 8.1 alatt a setup.exe-vel frissíthető Windows 10-re, akár Windows 7-ről is. Így minden program és beállítás megtartható.

TELEPÍTŐKULCSOK: (Enterprise kiválasztásához meg kell adni mert a licenszszerződést nem fogja megtalálni)

Windows 10 Home
TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99

Windows 10 Professional
W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX

Windows 10 Enterprise
NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43

Ezekkel tudod meg nézni hogy aktív-e

A keresőbe írdbe, hgy cmd  majd futtasd rendszergazdaként slmgr -xpr

Vagy futtasd a a winver parancsot

Windows 10 Home Pro Enterprise 32 bit HUN by Torko

Kód:
Only registered users can see contents. Kérjük kattintson ide Regisztrálj Vagy Jelenkez Be.

Kód:
Only registered users can see contents. Kérjük kattintson ide Regisztrálj Vagy Jelenkez Be.

Windows 10 Home Pro Enterprise 64 bit HUN by Torko

Kód:

Kód:

Forrás: windowsnext-forum

« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 24. - 06:34:35 írta bubus66 »
"ubi dolor ibi vigiles".(Ahol a fájdalom ott a segítség) Szent Flórián.

A Tűzoltó nem azért rohan be a házba mert rettenthetetlen, hanem mert elhivatottsága erősebb a félelemnél.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind hallottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért
Felhasználók akik megköszönték a hozzászólást: cseri 666, Becike63, cyb, flora212, schwab, Falusi2, Bogeecy, enki, akoska2010, Pikkpakk1, Sanyi ba

Nem elérhető cyb

• Speedkid
  • *
  • Megköszönte: 14 Alkalommal
Re:Windows 10 Home Pro Enterprise x86- x64 HUN by Torko
« Válasz #1 Dátum: 2015. Július 30. - 20:17:45 »
A 32 bitesre hibát jelez, hiába töltöttem le kétszer is, nem lehet összeilleszteni a fájlokat.
A 64 bitesnél minden rendben.
"Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat."
Felhasználók akik megköszönték a hozzászólást: oldbear

Nem elérhető bubus66

• Speed Smasszer
  • Totalfuel
  • *
  • Megköszönte: 250 Alkalommal
    • Android alkalmazások és ROM-ok letöltése Android alkalmazások, játékok kérése
« Válasz #2 Dátum: 2015. Augusztus 05. - 07:50:59 »
Töltsd le a Google drieveről de én a simán össze illesztettem a 32 bitest is mert a TC-ben kell össze illeszteni a crc fájlra kattintva.
"ubi dolor ibi vigiles".(Ahol a fájdalom ott a segítség) Szent Flórián.

A Tűzoltó nem azért rohan be a házba mert rettenthetetlen, hanem mert elhivatottsága erősebb a félelemnél.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind hallottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért

Nem elérhető cyb

• Speedkid
  • *
  • Megköszönte: 14 Alkalommal
« Válasz #3 Dátum: 2015. Augusztus 10. - 09:15:59 »
Töltsd le a Google drieveről de én a simán össze illesztettem a 32 bitest is mert a TC-ben kell össze illeszteni a crc fájlra kattintva.

A TC-vel próbáltam összerakni, és a harmadik letöltés után sem sikerült; ebből gondoltam, hogy a fájlokkal nem okés valami.
A Google driveról is leszedtem, azzal minden oké.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 10. - 09:25:00 írta cyb »
"Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat."