Szerző Téma: Fecske Csaba - Csalapinta villanytörpék  (Megtekintve 134 alkalommal)

Leírás:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető déjávu

• Speed Drifter
  • Flame Of Speed
  • *
  • Megköszönte: 9456 Alkalommal
Fecske Csaba - Csalapinta villanytörpék
« Dátum: 2016. április 19. - 11:37:18 »

Kiadó: Accordia
Katalógusszám: 9639502820
Oldalak száma: 74
Kiadás éve 2004
Formátum PDF

Leírás
Részlet a könyvből:

“Lilla hencegnő és Ákos vitéz

Lilla hencegnő felhívta telefonon Ákos vitézt, hogy szabadítaná ki őt a szobafogságból, ha lehet, azonnal, ha nem lehet, máris.

– Hüp, hüp, hüp, ha nem szabadítasz ki, nem is tudom, mi lesz velem!

Ákos vitéz megkérdezte, ugyan ki ítélte őt szobafogságra és miért?

– Andi-mandi, és csak azért, mert átmentem az úton. Most mondd meg nekem, hogy jussak át a túloldalra, ha nem megyek át az úton? Hát van énnekem szárnyam? Hát katicabogárka vagyok én, vagy talán pillangó?

– Biztosan pirosnál-tilosnál mentél át – feszegette az igazság csukott ajtaját Ákos vitéz.

– Dehogy, nem pirosnál, zöldnél. A platánfánál, attól pedig nincs zöldebb kerek e világon.

– Bízhatsz bennem! – nyugtatta meg Ákos a hencegnőt. Letette a telefont és már indult is.

A csöngetésre Andi-mandi nyitott ajtót. – Hát te mit keresel itt Ákos vitéz, ahol a madár se jár, a Harminchármas Buszról nem is beszélve?

Kód:
Only registered users can see contents. Kérjük kattintson ide Regisztrálj Vagy Jelenkez Be.

:ls le1:

Kód:
Only registered users can see contents. Kérjük kattintson ide Regisztrálj Vagy Jelenkez Be.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Június 17. - 20:13:09 írta déjávu »