Szerző Téma: Kinek mi a véleménye a fórumról?  (Megtekintve 3653 alkalommal)

Leírás:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Speed

• Nem Vagyok Tökéletes' És Ezen Nem Sokat Dolgoztam!
  • Red Speeder One
  • Road Spirit
  • *
  • Megköszönte: 4051 Alkalommal
  • Alapitó
    • live-speed
Kinek mi a véleménye a fórumról?
« Dátum: 2010. Június 14. - 05:01:48 »
Írd le a véleményed!
GY.I.Klive-Speed SzabályzatSegítség a Letöltéshez
Moderátorokat keresünk! Ha van minden nap egy kis időd és kedved akkor jelentkezz! De kérünk benneteket csak akkor ha tényleg tudtok időt szánni a fórumra,és előny ha aktív vagy!

Nem elérhető jongery

• Speedkid
  • *
  • Megköszönte: 1 Alkalommal
    • http://motaronew.hupont.hu
Re:Kinek mi a véleménye a fórumról?
« Válasz #1 Dátum: 2010. Július 24. - 18:35:27 »
sztem elég jó :) ha lesz több feltöltő nagy az esély arra, hogy elég sikeres forum lesz belőle. én mindenesetre sok sikert kívánok ehhez
Fero

Nem elérhető darksite

• Kukkermuki
  • *
    • DjMusicFórum
« Válasz #2 Dátum: 2010. Augusztus 11. - 10:46:47 »
Sziasztok!
Nagyon jó az oldal,és látom,hogy egyre többen jönnek,és regisztrálnak,valamint kaptatok egy nagyon jó Uploadert levardine személyében,akiben tuti,hogy nem fogtok csalódni :)
Rengeteg feltöltése van,és majdnem mind él belőle.Ő a legjobb ;)
Egyre többen töltenek fel,részben szerintem a verseny miatt is van ez,de ha vége a versenynek,akkor is fog feltölteni a nagyrésze!
Szuper az oldal,és szeretem is,főleg azért,mert társfórumom :P
Szeretem a versenyeket is,csak kár,hogy nem sok fórum indít ilyesmiket...
Feltöltőverseny,avatarverseny,hszverseny,stb.ezek mind jó dolgok,csak sajnos már egyre kevesebb van belőlük,mert nem igazán van rá igény,de ez még változhat!
Köszönöm,hogy tag lehetek,és kívánok a live-speed-nek sok sikert,és rengeteg tagot,valamint hatalmas látogatottságot is! ;)
Üdv:darksite
Ha letöltesz valamit,illik megköszönni!

Nem elérhető mamati

• Speedboy
  • *
« Válasz #3 Dátum: 2010. Október 09. - 10:56:54 »
Gratulálok az oldalhoz!

Egyenlőre csak bámulok, mint turista a hegyen,
én azt kívánom,hogy az oldalnak sikere legyen!

Lesznek akik szeretnek s olyanok is, akiknek majd az agyára megyek,
találtam már régi barátokat így semmi okom,hogy elégedetlen legyek!  :mml:

GYÚRUNK VAZZE?

mile

• Vendég
« Válasz #4 Dátum: 2010. Október 09. - 11:19:53 »
Nagyi, ezt nevezem indítónak nahát!
Látom az „öreg” csont is idetalált.
Üdvözlöm körünkben a régi versest,
Nyitni kell Neki egy topikot rögvest.

De ne csak off legyek itt e helyen,
Bizony egy remek helyre keveredtem.
Remélem sok vidámsággal telve,
Teszünk szert, sok barátra lelve.  :good:

Nem elérhető mamati

• Speedboy
  • *
« Válasz #5 Dátum: 2010. Október 09. - 11:57:27 »
Ím látom ez az oldal a humor és az értelem mellett is letette voksát,
küldök ezért köszönetet és születésnapjaira pedig egy nagy tortát!  :kiss:

GYÚRUNK VAZZE?

Nem elérhető blackfriar

• Speedboy
  • *
« Válasz #6 Dátum: 2010. Október 23. - 18:26:07 »
Maradjunk annyiban, elmegy. Nem vagyok elégedetlen vagytelhetetlen. Biztos vagyok benne, hogy fejlődni, épülni, szépülni fog ez a fórum, hiszen a motorok mi vagyunk.   :buli:

Nem elérhető tomi11

• Tuner
  • *
« Válasz #7 Dátum: 2010. Október 30. - 19:03:32 »
Szia-szótok szerintem így gyenge nincs feltöltő az oldalon csak V.I.P . Néző ami kevés /Halott Link Kereső Verseny/ ez meg mi ne a halott linkeket keresgessék /ilyent/  érezek jól magukat az oldalon 1 új-Alfórum ami csak is V.I.P-adminisztrátor-moderátor-feltöltök részére ahol jelszavas belépés van és oda kellenek a hotfile.com, addat.hu  prémium //Biztos vagyok benne, hogy fejlődni,épülni,szépülni fog ez a fórum, hiszen a MOTOROK mi vagyunk.//   KI  A // V.I.P// szerintem adminisztrátor-feltöltök de lehet hogy nézőpont kérdése az egész
Linkjeim szabadon terjeszthetők

Nem elérhető Speed

• Red Speeder One
  • Road Spirit
  • *
  • Alapitó
    • live-speed
« Válasz #8 Dátum: 2010. Október 31. - 05:36:10 »
Szia igazad van kevés a feltöltő én se bánnám ha több lenne,ami VIP-et illeti ők azért VIP-ek mert nem csak feltöltenek! És sok olyat tesznek ami a fórum hasznára válik.Alfórum létezik bár még prémium hozzá férések nincsenek de remélem az is lesz hamarosan.A verseny lehet hogy nem ez lenne most a legideálisabb,és nem azért van mert lusták vagyunk keresni halott linket inkább azért hogy fórumon folyamatos mozgás legyen ez is csak nézőpont kérdése.

//Biztos vagyok benne, hogy fejlődni,épülni,szépülni fog ez a fórum, hiszen a MOTOROK mi vagyunk.//
Ez nem csak a VIP-ekre vonatkozik szerintem,mindenkire aki a fórumon jelen van !!!

Köszönet mindenkinek  :)
Moderátorokat keresünk! Ha van minden nap egy kis időd és kedved akkor jelentkezz! De kérünk benneteket csak akkor ha tényleg tudtok időt szánni a fórumra,és előny ha aktív vagy!

Nem elérhető mcflay

• Speedkid
  • *
« Válasz #9 Dátum: 2010. November 01. - 11:23:29 »
Nekem nagyon hiányzott a régi elit fórum.
Itt kezd olyan érzésem lenni,mintha ismét ott lennék,s ennél nagyobb dícséret szerintem nem is kell.
Hajrá,csak így tovább,s amennyire időm engedni fogja,feltöltésekkel fogok segíteni

Nem elérhető meteor1

• Speed Drifter
  • Chuck "The Speed" Norris
  • *
  • Megköszönte: 4 Alkalommal
« Válasz #10 Dátum: 2010. November 02. - 12:49:19 »
Sziasztok!
Mint mindenki másnak nekem is hiányzott a fórum.
Látom, hogy a régiek között sokan vannak itt  és ez engem jóleső érzéssel tölt el :).

Nem elérhető dubo

• Speed Drifter
  • Totalfuel
  • *
  • Browser testing
« Válasz #11 Dátum: 2010. November 21. - 20:12:10 »
Véleményt alkotok én is ,bár még lehet korai .
Szerintem egy fejlődőképes közösség kezd itt összeverődni ,ez látszik előző hozzászólásokból is. Uploaderekre szerencsére sikerült szert tenni a "toborzással" , amit nemrég hajtottunk végre pár tagunk közreműködésével .
A taglétszám folyamatosan növekszik (látszik a mai belépők számából is). Stratégia a létszám növelésre , ahol tudjuk reklámozzuk az oldalt , (én is feltettem vagy 8-10 fórumra a linkjét ).
A fórumkinézet rendezett ,topikokba szedve az adott témákkal . Megmondom őszintén , nekem jobban tetszik az IPB fórummotor az SMF-től . (Lehet  naív vagyok , de elképzelhetőnek tartom ,hogy elriaszthat felhasználókat a fórumtól . Magyarázat : A megszokott IPB-s fórumokról idetéved a user , és megijed  :D, mert még életében nem látott ilyen fórummotort. Úgy van vele ,inkább nem is kínlódok a regisztrációval ,úgy sem ért a használatához  ;) .
A másik verzió , ha beregel ,és bejelentkezik először ; valljuk be nem az a kép fogadja ,mint az IPB-nél , és akkor "ijed meg" , utána többet lehet fel sem jön . ) Persze ez mind magánvélemény  :good: .

Összefoglalva : szerintem több energiát kell fektetni a reklámba ,ami " a mai világ mozgatórugója" , én minden tőlem telhetőt megteszek az ügyben .
There isn't perfect browser: FF vs Chromium core

Nem elérhető Speed

• Red Speeder One
  • Road Spirit
  • *
  • Alapitó
    • live-speed
« Válasz #12 Dátum: 2010. November 25. - 18:10:16 »
Igen ami jó látható az hogy sikerült Uploaderekre és Felhasználokat toborozni de ezzel nem áll meg a menet továbbra is folytattodik a reklámozás reményeim szerint, és köszönöm azoknak akik segítenek ebben!

A fórum motorról csak annyit aki eddig IPB használ szerintem simán meg birkózik az SMF-el is hisz nem sokban különbözik  és aki ettől megriad az inkább jelezze segítünk.

És még annyi pontosan azért nem választottam IPB motort hogy ne legyünk szokványosak,hogy ez előny vagy hátrány ki fog derülni  :good:

Nem elérhető torpebaba

• Kukkermuki
  • *
« Válasz #13 Dátum: 2010. November 25. - 18:17:18 »
Ahol összegyűlt az ex-elit színe-java, ott zajlik az élet. Ne legyünk türelmetlenek, majd kialakul minden. Főleg hogy most már én is itt vagyok. (Nyugi, már nagyobbra cseréltem a tükröt a fürdőszobában.)

Nem elérhető dubo

• Speed Drifter
  • Totalfuel
  • *
  • Browser testing
« Válasz #14 Dátum: 2010. November 25. - 20:32:20 »
OFF: Én személy szerint örülök ,hogy te is itt vagy torpebaba , szükség van itt is egy "elit-osztályfőnökre"  ;).  Remélem előbb-utóbb "bekékülsz" ,mint a régi szép időkben  :kiss: .

There isn't perfect browser: FF vs Chromium core