Szerző Téma: 10Gb-nál nagyobb fálj méreteknél csak a prémium link használatát?  (Megtekintve 1124 alkalommal)

Leírás: A szavazás alatt a 10 GB-nál nagyobb méretű fáljt fel lehet tölteni csak Prémiumra!

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Speed

• Nem Vagyok Tökéletes' És Ezen Nem Sokat Dolgoztam!
  • Red Speeder One
  • Road Spirit
  • *
  • Megköszönte: 9002 Alkalommal
  • Alapitó
    • live-speed
10Gb-nál nagyobb fálj méreteknél csak a prémium link használatát?
« Dátum: 2017. Szeptember 15. - 17:02:04 »
Jó ötlentnek tartod-e? 10Gb-nál nagyobb fáljméreteknél csak a prémium link használatát?

Igen,mert free tárról nem biztos hogy letöltöm föleg ha lassú a tárhely.

Nem,mert nem szívesen fizetek elő prémiumra,és lehet free tárhelyet is találni ami elfogadható a letöltési sebesség.

Legyen külön csak prémium részleg.A feltöltőnek a nagy méret miatt kényelmesebb.

Mivel warez oldal elvileg az ingyenességről szól a dolog.

Egyéb le írom a fórumban.

Kedves felhasználok várjuk véleményeteket ezen téma kapcsán,segítsetek döntést hozni!Legyen-e csak prémium hozzáféréssel elérhető témák!
Sok érv szól a prémium és free hozzáférésről,

Személy szerint én magam is sokat agyalok a nagyobb fálj méret egyszerűbb letöltés megoldásában.
Sajnos a warez tárhelyek nem épen követik a nagyobb fálj elérését csak ha daraboljuk ami viszont elég hosszú ideig el tart(hat) fálj méretétől függ.
Ezért is gondolkodom el warez oldal ami annak idején még ingyenességről szól ,vagy követve a feltöltök által használt prémium elérést.
Magam se tudom :)
GY.I.Klive-Speed SzabályzatSegítség a Letöltéshez
Moderátorokat keresünk! Ha van minden nap egy kis időd és kedved akkor jelentkezz! De kérünk benneteket csak akkor ha tényleg tudtok időt szánni a fórumra,és előny ha aktív vagy!
Felhasználók akik megköszönték a hozzászólást: AlFipapa

Nem elérhető Energia

• Speedkid
  • *
  • Megköszönte: 1 Alkalommal
Re:10Gb-nál nagyobb fálj méreteknél csak a prémium link használatát?
« Válasz #1 Dátum: 2017. Szeptember 27. - 15:45:17 »
Nem,mert nem szívesen fizetek elő prémiumra,és lehet free tárhelyet is találni ami elfogadható a letöltési sebesség.
Erre teszem le a voksom.
:hali:

Nem elérhető marmegint

• Kukkermuki
  • *
  • Megköszönte: 1 Alkalommal
  • Live-Speed
« Válasz #2 Dátum: 2017. Szeptember 30. - 21:47:46 »
Üdv,

Röviden azt mondanám, hogy a feltöltőre bízom.

A legfontosabb nekem az, ha egyáltalán tudok letölteni az általam keresett filmek közül (nem élvezhetetlen minőségben).
Volt egy vírusom, nagyon sok mindent elvesztettem, és a törölt linkeket legtöbb esetben nem pótolják a feltöltők, így bármilyen formában is örülök a nekem tetszőeknek.

A tárhelyeknél fontos, hogy melyik(ek)ről is lenne szó.

Ahogy látom itt a fórumon a data-s tárhely van elterjedve.
Anélkül, hogy bármilyen érdekem is fűződne hozzá, és hogy ott is törölgetnek, mégis az összes többinél tovább fent vannak az anyagok.
A költsége meg kiszorítható, számomra legalábbis. (Reggel veszek három baconos kiflit: egy ezres. Délután 4-5 gombóc fagyi is már ott van ezer forintnál. A prémium tagság a datán fél évre pár ezer forint.)

Mindezek ellenére örülhetünk (én mindenképp), ha akár így, akár úgy is kerül fel film, mert sok mindenhez nehéz, körülményes vagy lehetetlen hozzájutni.

A véleményem, hogy akármelyik lehet, csak ne jöjjenek be azok az igénytelen tárhelyek különösen a free változataik!
A fizetős esetben maradjon a data.
Ha a feltöltők szabadon választhatnának fizetős tárhelyeket, akkor mindenki minden tárhelyre elő kell hogy fizessen, ha letölteni akar. Arra mindenki gatyája rámenne. Szabályozásra emiatt is szükség van.

OFF:
A feltöltőknek nagyon köszönöm a munkájukat. Az eddigieket is, és a jövőbelieket is.
Felhasználók akik megköszönték a hozzászólást: EasyRyder00

Nem elérhető knjaz

• Kukkermuki
  • *
  • Megköszönte: 2 Alkalommal
  • Live-Speed
« Válasz #3 Dátum: 2017. Október 03. - 20:03:59 »
Sziasztok!

Szavaztam, illetve nézem a szavazás jelenlegi állását...
Nem tudom, igazából csak a saját véleményemet tudom megosztani: egyetértek HDgang észrevételeivel. Az idő múlásával már valóban sok embernek van arra igénye, ha van arra lehetőség, akkor a neki tetsző minőségben tölthesse le az adott filmet. Igen, nekem könnyebbséget jelent, ha nem kb. 30-40 linkből kell ezt megtegyem. Úgy vélem, egy prémium tagság megvásárlása nem 'egetrengető' kiadás, talán mindenki olvasson utána az áraknak. Ha viszont nem szeretne egyáltalán semmit fizetni, akkor meg elégedjen meg a 'gyengébb' minőséggel, hisz ahogyan HDgang is kifejtette, köszönettel tartozunk a feltöltőknek. A mai világban az a baj, hogy az emberek többségét csak az érdekli, hogy "nekem" mi a jó, és elfelejtik, hogy belegondoljanak a másik oldal szemszögébe. Pedig ez nem egy túl nehéz feladat. Na, igen, vannak dolgok, amiket vagy végig tud gondolni valaki, vagy pedig nem képes rá, mert ez intelligencia kérdése, és nem pénz, nem megvásárolható...

Üdvözlettel,
knjaz

Nem elérhető EasyRyder00

• Speedkid
  • *
  • Megköszönte: 25 Alkalommal
  • LiveSpeed
« Válasz #4 Dátum: 2017. Október 03. - 20:35:41 »
Erre teszem le a voksom.

Bocsi, de írásodra kell egy számvetést írnom...
Ma két könyv ára 6000 Ft. (Nem nagyon kapod olcsóbban, legfeljebb ponyváról...)
Egy Blueray ára minimum 6-7000 Ft.
7 db. legolcsóbb filmes DVD ára 6000 Ft.
A CD-ket sem nagyon kapod olcsóbban.
Namost, a datára egy év prémium 6000 Ft. körül van. (Nem tudom pontosan, de azt hiszem nem az a lényeg, hogy 100-500 Ft-al több, vagy kevesebb.)
(Máshol se sokkal drágább, esetleg olcsóbb...)
Szóval, ha összehasonlítjuk az árakat, megkérdezem: Miért "nem szívesen" fizet be a kedves hozzászóló a prémiumra?!
(500 Ft. havonta... Ez igazán megrázó költség!!!)
Ja, és nem vagyok feltöltő! Csak egy hálás letöltő...
Tisztelettel:
Easy...

Nem elérhető Enoi

• Spirit of library
  • Speed Drifter
  • Flame Of Speed
  • *
  • Megköszönte: 56703 Alkalommal
    • Live-Speed
« Válasz #5 Dátum: 2017. Október 04. - 09:33:15 »
 :ciao:

Energia nem tiszteli a feltöltőket és számára az a természetes állapot, hogy folyamatosan csak kap és ő még csak köszönetet sem mond érte.
Ez személyes tapasztalat. :(
Nem csodálom, hogy fizetni sem óhajt.
Amúgy szomorú tapasztalat az is, hogy a konkrét letöltők max, 10 százaléka méltóztatik megnyomni a Köszönöm gombot.
(Tisztelet és köszönet a hűséges kivételeknek  :mos:)
És igen, az a 10000 pont a datánál igen lassan, szinte cseppenként jön össze.

Nem elérhető cyb

• Speedkid
  • *
  • Megköszönte: 51 Alkalommal
« Válasz #6 Dátum: 2017. Október 04. - 09:56:38 »
Egyetértek EasyRyder00 és Enoi hozzászólásával.
Általában a datás cuccokat szedem le, elő is fizettem, hogy gyorsabban le tudjam szedni a nagyobb méretű fájlokat is.
Nem ingyen van, de nem is világvége összeg, ez szerintem simán belefér azért amit cserébe kap az ember.
Az emberek többsége 500Ft-nál jóval többet ad ki szükségtelen dolgokra havonta.
Nekem ennyit bőven megér, hogy hozzájutok filmekhez, játékokhoz, könyvekhez, sorozatokhoz; és otthon nyugodtan tudok vele foglalkozni.
A fájlméret meg nem igazán foglalkoztat, ha 20db-ot kell letöltenem, mert egy játék 25GB hát akkor annyit, ha csak 10db-ot az se gond, ugyanannyi helyet foglal a végén és a letöltése se lesz kevesebb idő.
Ezt a köszönöm dolgot meg tényleg nem értem.Ennyire fáj valakinek megnyomni a gombot; kifejezni ezáltal a köszönetét és visszajelezni a feltöltőnek, hogy érdemes volt dolgoznia?
Részemről mindig megköszönöm amit letöltök. Egyrészt, mert így illik; másrészt mert látom mit töltöttem le, és ha később odatévedek akkor látom, hogy már megvan vagy meg kellene lennie valahol a merevlemezen.Szóval elég fura, hogy másnak ez nem alap dolog, ott azért vannak hiányosságok rendesen.

knjaz írta: "Az idő múlásával már valóban sok embernek van arra igénye, ha van arra lehetőség, akkor a neki tetsző minőségben tölthesse le az adott filmet. Igen, nekem könnyebbséget jelent, ha nem kb. 30-40 linkből kell ezt megtegyem."
Ezt nem igazán értem, mert pl. Jdownloaderrel kb. tökmindegy a linkek száma.Kimásolom az x db linket, a progi berántja magának a vágólapról, megnézi aktív vagy nem, ha igen akkor elindítom és puszi.Utána max ránézek a merevlemezre, hogy van-e elég helyem a letölteni kívánt cuccnak.
"Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat."
Felhasználók akik megköszönték a hozzászólást: eniac, Enoi, EasyRyder00

Nem elérhető Speed

• Red Speeder One
  • Road Spirit
  • *
  • Alapitó
    • live-speed
« Válasz #7 Dátum: 2017. Október 08. - 11:33:51 »
Sziasztok :) Kellemetlen és egyértelműen olvasom itt a hozzászólásokat,itt úgy érzem mindenki elfelejtette mi is egy warez közösség lényege,és csak egy rövid kérdéssel fordulok mindazokhoz akik úgy gondolják hogy csak prémium linkekkel osztanak meg,vagy azokhoz akik csak prémium linket szednek és itt jelenleg a data.hu-ról van szó!

Ha megosztasz valamit azt mért teszed?

Én személy szerint így állok hozzá a warez közösséghez,és megosztáshoz.
1.Ez egy hobbi számomra.
2.Ha megosztok valamit nem várok el érte semmit sem, egy köszit sem (de jól esik ha valaki megköszöni,de nem elvárás).
3.Megosztom a linkeket úgy hogy mindenkinek jó legyen(Van prémium és free link is,mert ha teszem amit teszek és egy hobbiról beszélünk akkor legyen mindenkinek elérhető).
4.Belegondolva egyes feltöltők vagy megosztok a fórumra belépve szabályzat ellenére is csak prémium linkeket erőltetve akarnak megosztani az nem jó mert,kevesen fognak letölteni,és emiatt úgy gondolják hogy tárhelyet kell venniük és ezt megfizettetik a letöltővel.NA ez így nem igaz minden tárhelyre ingyenesen lehet regisztrálni,valahol pontokat gyűjtenek ,van ahol pénzt,van ahol semmit és még is meglehet osztani.

Továbbá nem értem hogy miért csak a data.hu létezik a megosztok és letöltők részére? Meglátásom több éves data prémium tagként egy nagyon nem korrekt fájl megosztó,pár negatív dolog,szó nélkül törölnek több terrabájt anyagot,a letöltési sebesség sem egy stabil,feltöltésről nem is beszélve,na meg a szinkronizálás egy kész káosz,na mindegy.

Ami lényeg ha valaki megoszt és hobbiból teszi az nem fog semmit elvárni a másiktól és úgy oszt meg valamit hogy mindenkinek elérhető legyen ez volt a warez lényege és ez is maradjon ez az én meglátásom.

Rengeteg munkám időm fordítottam erre a közösségre és soha nem fontolgattam azt hogy valamire is rá kényszerítsem vagy akadályozzam azon felhasználókat akik szívesen járnak be az oldalra(itt most a megosztásról van szó).

Mivel ez a szavazás a nagy méret miatt lett kiírva így erre is válaszolnék.
Erre értettem én hogy sajna a warez tárhely megosztók nem követik a fejlődést,mivel a legtöbb helyen még mai napig is átlag a 2gb méret ez tényleg nagyon nem jó mivel emiatt fel kell darabolni egy több 10gb-os filmet ,játékot,stb,erről nem mi tehetünk,de ha már így van és ha darabolunk akkor lehet választani több ingyenes külföldi tárhelyből,amik lehet hogy korrektebb mint a data.hu.
Nézem a megosztók szemszögéből egy 20gb-os film az 10db-2gb-ra felosztva csak a datára teszem mert magyar és az nekem kényelmes,OK!
Nem kapok érte csak pontokat amit majd be válthatók prémium tagságra,REMEK!
Én megtettem a dolgomat.SZUPER!

Nézzük letöltő oldalról.
Látom a megosztó dolgozott ezzel a megosztással,MEG ÉR EGY KÖSZIT!
Megyek váltok data prémium hozzáférést mert rá kényszerítenek(hasonlóan mint torrentnél SEEDELJ)
Ez most kerül amibe kerül egy év pl 6000-7000 ft jó nem gond nekem meg éri,csak datáról töltők és növelem a feltöltőnek a pontjait,de ha nem felel meg a letöltési sebesség vagy vacakol a data mit is tegyek?
Marad az ingyenes megosztás ha lelek olyan linket és minőség-et.JAJJ

Ezzel csak annyit akarok mondani hogy ne támaszkodjunk egy tárhelyre a törlések miatt sem.

És aki igazán hobbiból oszt meg és most mérettől függetlenül és rászánja idejét munkáját az bizony talál magának elfogadható tárhelyet mind feltöltés szempontjából mind letöltési szempontból 

A döntés nem a szavazás alapján fog eldőlni mert ott már eldőlt ahogy látom,amint a staff is dönt jelezzük a főoldalon a hírekben!

Ez a személyes véleményem a témáról :)
Moderátorokat keresünk! Ha van minden nap egy kis időd és kedved akkor jelentkezz! De kérünk benneteket csak akkor ha tényleg tudtok időt szánni a fórumra,és előny ha aktív vagy!

Nem elérhető Speed

• Red Speeder One
  • Road Spirit
  • *
  • Alapitó
    • live-speed
« Válasz #8 Dátum: 2017. Október 08. - 12:07:53 »

Egyébként, a vezetőség, miért nem írta eddig le a témáról az álláspontját? (Az előző topik témájában sem tette meg, holott, rámutató lett volna arra, hogy a kérdést, miért is tette fel a tagok felé!) Nem csicskák ők sem, hogy ezt ne tehessék meg, ahogy a megosztók sem a letöltőik rabszolgái, hogy azok akaratai szerint cselekedjenek, akikről, ráadásul, kristálytisztán látszik, hogy képtelenek voltak a szavazatuk leadása előtt értelmezni a feltett kérdést, valamint, még a nickjüket sem merve felvállalni, amivel a személyük felismerhető beazonosítása sem valósul meg, leírni róla a véleményüket. Előreborítékolható az is, hogy ide sem néztek be, mielőtt szavaztak volna, ami szintén nem egy pozitív magatartásra utal a részükről, hiszen olvashattak volna olyanról, ami a tájékozottságuk hiányát pótolhatta volna a témáról, és megeshetett volna, hogy másképp tekintettek volna a megosztóikra.

Gondoltam hogy több tag is reagál a szavazásra,gondolok itt a feltöltőkre és a letöltőkre is de nem így alakult és eddig nem olvastam ellen vélemény így megosztottam a saját véleményemet a témával kapcsán,ezt a rabszolgaságot meg hagyjuk mert ha valaki csak prémiumként oszt meg az azzal teszi rabszolgává másokat,és bízom benne hogy nem csak én látom így ezt a megosztás dolgot!

Vagy nem merik leírni véleményüket a felhasználok vagy nem érdekli az egész mert neki mindenhogy jó (amit én nagyon kétlek de legyen).
De sajna az a legnagyobb baj a te hozzászólásaidból látva hogy te nem hobbiból valami másért osztasz meg aminek szerintem nem sok értelme van,már bocsi de ez engem frusztrál,te kiállsz a véleményed mellet ahogy én is teszem ezzel semmi baj nincs csak nem értem akkor minek osztasz meg valamit ? Ha elvársz érte valami?   

Nem elérhető Speed

• Red Speeder One
  • Road Spirit
  • *
  • Alapitó
    • live-speed
« Válasz #9 Dátum: 2017. Október 08. - 16:36:08 »
Én nem is tudom soha sehova nem fizettem hogy megoszthassak,sosem érdekelt hogy melyik tárhelyen mik a lehetőségek,hogy fizetnek-e érte vagy pontot adnak nekem az mindegy mert soha nem erre játszottam a le és feltöltés sebesség érdekel csak,továbbá rengeteget megosztottam készítettem én is saját filmeket BD-böl rippelve szóval tudom mi munka és azt is csak hobbiból tettem vagy teszem és nem próbálok hasznot húzni belőle.Mert akik eddig hasznot próbáltak húzni az ilyenekből eddig még mind megbukott,tudnék pár felhasznevet ide írni de nem teszem mert nem az én reszortom.

Hogy korlátozom azt hogy ki milyen tárhelyre tölt fel?
Igen mert aki nyereségből vagy a nagy munkával járó megosztással dolgozik az bizony bevételt szeretne,akkor ne megosszon hanem árulja a netten a dolgait hiszen ahogy te is írod ti készítettek a filmet akkor le kell védeni és eladni nem pedig pár pontért megosztani.

A szabad választás jogán gondolom te is elolvastad a szabályzatot mikor beregiztél ide a fórumra el olvastad mik az elvárások ennek ellenére csak próbálkoztál,aztán még egy szavazást is lett belőle ami nem rossz és kell is.Csak az itt a bibi ha példa én lépek be egy warez vagy tori oldalra egyből le csekkolom mit lehet és mit nem elfogadom a szabályzatot és eldöntöm jó ez nekem ha nem tovább álok.és nem firtatom tovább hogy ez miért van.

"Azt írod, hogy semmire sem kötelezed a tagjaidat. Valami nem stimmel itt, mert kötelezed arra, hogy ne a saját szándéka szerint osszon meg, hanem a te látásmódod akarata szerint. Jogodban áll, hiszen Te vagy a tulaj, de számítanod is kell e miatt arra, hogy vagy csak magad, vagy még alig páran -ahogy ez látható is- fognak megosztani a kötelezettségi szabályok miatt és által. Viszont, vedd figyelembe, hogy így a választék fog csökkenni, mind minőség, mind anyagféleség hozzájutás terén."

Több oldalon jártam járok csak mint nézelődni mindenhol a data van többségben mára már lassan csak data prémium, és látom amit látok csökken az oldal minősége minden irányba még ezt szerintem azoknak köszönhető hogy engedélyezik a csak prémium link megosztást,amit itt lehet megteszünk hogy mindenkinek minden elérhető legyen mert ezek szerint mi vagyunk a  jellemtelenné vált felhasználók.

Amúgy meg minden tárhely szívás mind a fizetős mind az ingyenes ha már szívok akkor ingyen mert én azért nem fizetek (itt tárhelyekre gondolok a félre értés élkerülés érdekében)

"Ne csak vinni akarj, hanem adni is kell érte valahogy!!"
Ez tetszik ha kapsz a boltba ingyen egy kiflit és nem kérnek érte semmit gondolom ott hagyod mert te azt gondolod ha legközelebb be mégy a boltba akkor egy kiló kenyeret adnod kell,jó felfogás.

Ezért írom és mondom ha adsz és ingyen adsz akkor mit vársz ?
Na ezért nem tartom a torrent oldalakat korrektnek.

Nem elérhető szomiboy

• Kukkermuki
  • *
  • Live-Speed
« Válasz #10 Dátum: 2017. Október 09. - 14:45:08 »
A hozzászólásokat olvasva sajna még mindig az jön le hogy a tipikus  Mindent, azonnal, semmiért hozzá állás a jellemző az emberekre, a Datánál 6000Ft egy évre az előfizu ezért 1 év szórakozást, korlátlan letöltést, és tárhelyet kap ennyit ha valaki sajnál magától ahoz  nem tudok mit hozzá szólni sajnos.

Nem elérhető Enoi

• Spirit of library
  • Speed Drifter
  • Flame Of Speed
  • *
  • Megköszönte: 56703 Alkalommal
    • Live-Speed
« Válasz #11 Dátum: 2017. Október 10. - 14:15:18 »
Valóban hobbiból töltök fel, kedves Speed, de talán jogos elvárás az, hogy az a felhasználó, aki letölt, tehát élvezi a munkám gyümölcsét, az köszönje is meg! Amúgy ez valóban jellembeli kérdés, de jónak tartanám, ha a staff is támogatná, magáévá tenné és propagálná! ezt a szemléletet, hiszen a szenvedélyünkért amúgy sem kapunk semmi mást cserébe, mint a staff tiszteletét (?) és a köszönömöket, amiért a boltban még egy kiflit sem kapok.  :D:
Mégis álljon itt konkrét statisztika is:
Margaret Atwood: A szolgálólány meséje című könyvet 4842-en nézték meg, 576-an le is töltötték, de csupán 52 köszönöm jött (ez még 10% se!)
És természetesen - mint ez amúgy is gyakran megesik - utalás történt a könyvből készült filmre is!  :mos:
A data-pontok eléggé felejtősek... :(, azért napi x időt a hobbira fordítani nagyon nem éri meg.

Bár sokan szídják a data.hu-t, szerintem pedig jól működik, igaz prémium előfizetéssel dolgozom. (Igaz, egy "kihegyezett moderátor" menten keres és talál egy-két halott linket.  :lol: :lol: :lol:)(Ja, és csak mellesleg, a hobbim miatt történt még egy-két beruházás is, saját költségen, szóval semmi sincs ingyen, még akkor sem, ha a munkát nem is számoljuk!) Jómagam is kipróbáltam néhány más tárolót letöltőként és nem boldogultam többjükkel sem. Ugyanezt jelzik felém sokan, akik örülnek, hogy a feltöltéseimet a data-n érhetik el - ingyen vagy fizetősen).

Számomra fontosak a felhasználók visszajelzései is, mert a fórum csak akkor működhet valóban jól, ha örömmel jönnek ide, sőt egyre újabb felhasználókat hoznak ide magukkal.
Az oldal a felhasználókból él és virul (ezt tulajdonosként jól tudod). Működne ez a feltöltők munkája nélkül?

Bár én csak "piciben utazom", hiszen egy könyv mérete olykor még 1 MB-t sem ér el, fontosnak tartottam itt véleményemet leírni - a fórum további javításának érdekében. Minden megújulás egy előrelépés!

Nem elérhető Ccleaner

• Red Speeder One
  • Tuner
  • *
  • Megköszönte: 981 Alkalommal
« Válasz #12 Dátum: 2017. Október 20. - 18:42:39 »
Üdv ! Nos ha már véleményt lehet nyilvánítani :)

Én osztom Speed véleményét , sosem vártam semmilyen elismerést vagy külön köszönömöt azért mert feltöltök és megosztok valamit ! Az én összes feltöltésem mindíg is free volt és az is marad ! Sosem várnám el egyetlen felhasználótól sem , hogy fizessen olyasmiért amit feltöltöttem mivel az én véleményem szerint a warez annak idején azért is indult el , hogy ingyen külön fizetség nélkül jusson hozzá bárki a feltöltött megosztott anyagokhoz ! A nagy külföldi warez oldalakon a mai napig az a tendencia hogy vagy megnyomod a thanks gombot vagy nem vagy kommentbe köszönöd meg vagy nem , de nem kötelező egyik helyen sem (sanet.cd példul vagy corepaks team vagy skidrow release) ! Amennyiben meg bármit el is várok vagy követelek akkor a felhasználó előbb utóbb keres más free lehetőségeket és ez lehet más warezfórum vagy torrent lehetőség ahol szintén sem a köszönetnyilvánítás sem a prémium elérés nem kötelező ! Lehet itt nagy szavakat és elvárásokat hangoztatni de ez nálam a mai napig egy hobby sosem ebből akartam meggazdagodni vagy a neten nagy hírnevet kivívni ! Amennyiben megköszöni valaki a feltöltésem az jólesik nekem is de ezt sosem fogom megkövetelni senkitől sem , eddig sem tettem ezután sem fogom mint ahogyan azt sem , hogy az én feltöltéseim végett előfizessen bármelyik tárhelyre legyen ez a data vagy bármely más webtárhely !

Nem elérhető Speed

• Red Speeder One
  • Road Spirit
  • *
  • Alapitó
    • live-speed
« Válasz #13 Dátum: 2017. Október 23. - 08:50:33 »
Hali!

Mikorra várható az eredmény, azaz, a döntésetek olvashatósága?

Üdv

u.i.: Csak a miheztartás(om) végett érdeklődöm :)

A szavazást lezárult a mai nappal!

Olvastam itt pár érdekes hozzászólást,amik igazából nem tudtak teljes mértékig meggyőzni hogy egy nagyobb fájlt miért csak data prémiumra lehet felrakni.

Ehhez hozzá tenném nagyon keveseket érdekel ez a téma mivel jóval több válaszra számítottam,maga szavazás számtanilag elfogadható.

De lássuk az érveket mi mellet döntöttünk:
1.Nem olvassuk el a szabályzatot,és nem kérdezünk csak kirakjuk a témát.(Ezért lett feltöltési szabályzat is !)
2.Mivel warez oldalnak számítunk próbálunk ingyenesek maradni.
3.Több hasonló oldallal szemben itt mindig is ez volt, a prémium mellé a free linket is adj meg.(Majd a letöltő eldönti neki melyik a jó és azt támogatja)
4.Nem szeretnénk az oldalból csak datás és prémium linkes megosztó oldalt.(Arra ott a data keresője,vagy pár másik warez oldal ahol engedélyezve van)
5.Továbbá ami zavaró ha már prémium link is de a feltöltő javítani sem akarja.(Ha törli a data ami meg fog történik adtam is meg nem is)
6.A szavazást nézve ott egyértelmű ki mit szeretne.(Nem a szavazás befolyásolt de jó volt látni hogy ennyin szavaztak)
7.Tudjuk hogy ezzel a döntéssel pár feltöltött vesztünk,lehet az oldal látogatottsága is kevesebb lesz.(Eddig is ment az oldal és remélhetőleg fog is)

Köszönjük a szavazatokat,hozzászólásokat. A téma továbra is nyított marad mint ahogy a többi szavazás is,van további véleményed oszd meg velunk a téma kapcsán.
Akik a szavazás ideje allat csak prémim linkekel nyitottak témat azok természetesen megmaradnak.

Nem elérhető ssj2baki

• Speed Drifter
  • Speedkid
  • *
  • Megköszönte: 83 Alkalommal
  • 4K H265 10bit
« Válasz #14 Dátum: 2017. Október 23. - 23:24:52 »
Sziasztok!

Itt új vagyok, de szeríntem sokan ismernek máshonnan.Majdnem 2 évig pihentettem,de úgy gondolom hogy most itt az idő a x265-h265 és a 4K elött, warezban kevés, torrent kevés (magyar) saját release kevés (magyar), de ez a jövő!
Data sajnos nem változott, de azért jó tárhely még.

ÉN CSAK PRÉMIUMBAN TÖLTÖK FEL.

Hogy miért? Egyrészt van hátsó szándékom (aki azt mondja nincs - kamuzik) talán előfizet valaki a linkemen kersztűl és kapok egy-két forintot.(Új gépre gyűjtök ez már hulladék xd) Bár a kifizetés eléréséhez nagyon sok idő kell...
Másrészt meg nem fogok egy 30-40-50-100 GB os filmet feltöltemi 100mb-os darabokban..
Nem ebből élek,Rendes melóm,családom van, amit a filmekre - sorozatokra áldozok az a szabadidőm ami nem sok.Nincs csapatom mindent egyedűl csinálok, és higgyétek el, nem kevés munka, főleg azzal a pc-vel ami nekem van..
Még annyit, a data OLCSÓ!!

Én maradok a prémium linkeknél, ha kibaxtok megértem, nem az én oldalam, nem én vagyok a főnök.
De haladni kell a korral...Van egy mondás:

HA LEMARADSZ  - KIMARADSZ!

Qrvára igaz.....
Szolgálati közlemény

Megkérek mindenkit hogy ne zaklassan azzal hogy mikor jön ez-vagy az.

Pixxafüst gépem van, sokáig tart egy release elkészítése, és ellenőrizni is csak a 4k mediaplyaren tudom, TV-n keresztűl, a gépem meg sem mozdítja..
MELLETE meló, család (két kisgyerek), nem egyszerű az élet.
Amit tudok megteszek.

Amit töröl a data: Ha volt rá kereslet és nem régi feltöltés,Javítom! (Véges a tárhelykapacításom!)

Sorozat megoldható freeben is, segítséggel ÍRJ PM-et, ha sokan freeben kérik megoldjuk!!
Felhasználók akik megköszönték a hozzászólást: bubus66, Enoi, God bless