* Ls Hírek

Kedves felhasználók!

A szavazás ideje alatt a prémium link használatát elfogadjuk,lehet 10Gb-nál nagyobb fálj méretnél csak prémium link hozzáférést adni,és témát nyitni!

Továbbá az Ebook részleg is kapott külön szabályzatot,és a tiltott anyagok részt betartani!!

Köszönettel Ls staff :)

Szerző Téma: Szerinted leáldozóban vannak az ilyen oldalak mint pl a az lspeed?  (Megtekintve 549 alkalommal)

Leírás:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Speed

• Nem Vagyok Tökéletes' És Ezen Nem Sokat Dolgoztam!
  • Red Speeder One
  • Road Spirit
  • *
  • Megköszönte: 7779 Alkalommal
  • Alapitó
    • live-speed
Szerinted leáldozóban vannak az ilyen oldalak mint pl a az lspeed?
« Dátum: 2016. Október 21. - 07:39:45 »
Szerinted leáldozóban vannak az ilyen oldalak mint pl a az lspeed?

Szavaz vagy írd le véleményedet mit gondolsz az ilyen oldalakról,van-e jövője?

GY.I.Klive-Speed SzabályzatSegítség a Letöltéshez
Moderátorokat keresünk! Ha van minden nap egy kis időd és kedved akkor jelentkezz! De kérünk benneteket csak akkor ha tényleg tudtok időt szánni a fórumra,és előny ha aktív vagy!
Felhasználók akik megköszönték a hozzászólást: déjávu, Solaro, T-BAG, Enoi, God bless, enem66

Nem elérhető cyb

• Speedkid
  • *
  • Megköszönte: 43 Alkalommal
Re:Szerinted leáldozóban vannak az ilyen oldalak mint pl a az lspeed?
« Válasz #1 Dátum: 2016. December 05. - 09:56:36 »
Miből gondoljátok, hogy ez a helyzet, vagy csak az itteni tagok véleményére vagytok kíváncsiak?
Szerintem nincs semmi gond az ilyen oldalakkal, én egy jó ideje innen vagy hasonló oldalakról töltök le; torrentről már inkább csak ebookot.
Megvan még a regem egy torrentoldalon, de csak a régebbi sorozatokat töltöm vissza.
"Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat."

Nem elérhető eniac

• Speedkid
  • *
  • Megköszönte: 1 Alkalommal
« Válasz #2 Dátum: 2016. December 08. - 17:02:48 »
NEM! (hacsak a "Nagyfőnök" bele nem szól!  :fool:)
A Földet nem apáinktól örököltük, unokáinktól kaptuk kölcsön!

Nem elérhető Fru2003

• Kukkermuki
  • *
  • Live-Speed
« Válasz #3 Dátum: 2017. Július 14. - 17:32:01 »
Szerintem nem, sőt több is kellene, hogy mindenki a saját  érdeklődési köre szerint találjon könyveket :clap:.
Az a korosztály, aki szeret olvasni papíron (mert fiatal korában az olcsó volt), azok a 40-55 év közöttiek. Az átlagkeresetük kb. 500e bruttó (valamilyen végzettséggel), ehhez van 2-3 gyerekük, akinek kezdő fizetése nem elég lakásra, kocsira -tehát őket kell támogatni. Azaz, nincs pénz pl. egy sorozat 8 kötetére (3500/db)=28000 Ft.  :ne: Ergo, veszek egy ebook-ot és innen töltöm le kedvenc sorozataimat (könyveket).  :mml:
Mindenkinek hálás vagyok, hogy egyre gyorsabban és egyre újabb kiadású könyveket töltötök fel.   :good: Nagyon remélem, hogy sokan ugyanígy gondolkoznak, attól mert nem papíron olvasom a könyvet, még szeretek olvasni és ugyanolyan művelt leszek, DE olcsóbb a szórakozásom. :thx:

Nem elérhető btju

• Speedkid
  • *
  • LiveSpeed
« Válasz #4 Dátum: 2017. Július 20. - 10:06:59 »
Én csak mostanában találtam rá, de köszönet érte. Értékes művek is és szórakoztatóak  is vannak.  A feltett kérdésre nem a válasz, nincs leáldozóban.

Nem elérhető EasyRyder00

• Speedkid
  • *
  • Megköszönte: 24 Alkalommal
  • LiveSpeed
« Válasz #5 Dátum: 2017. Július 20. - 10:32:31 »
Szavaznék, csak nem tudom, hogyan?!
Biztos bennem a hiba! Bocsi!
Csak akkor halódnának ezek az oldalak, ha olyan gazdagok lennénk, hogy gond nélkül tudnánk megvenni a könyveket, filmeket, stb...
Az információs oldalát pedig nem igazán lehetne mással pótolni.
Szóval, - szerintem - még nem kéne elásni ezeket az oldalakat.
Tisztelettel:
Easy...

Nem elérhető Norro

• Speedkid
  • *
« Válasz #6 Dátum: 2017. Július 30. - 08:06:18 »
Röviden: nem.  :)

Bővebben: nagyon szeretem ezt az oldalt, mert sokszor van, hogy le szeretnék tölteni valamilyen kevésbé felkapott dolgot (pl. régebbi filmet, játékot, nyelvkönyvet), és sehol sem találom, mert legtöbb helyen csak a "divatos" címek vannak fenn. Ide meg leírom kérésként, és legtöbbször néhány órán vagy napon belül valaki felteszi, megbízhatóan, jó minőségben. Szóval szuperek vagytok.  :give_heart:
Felhasználók akik megköszönték a hozzászólást: God bless

Nem elérhető Lloth

• Speed Támogató
  • Speedkid
  • *
  • Megköszönte: 4 Alkalommal
« Válasz #7 Dátum: 2017. Augusztus 01. - 11:41:05 »
Neeeeem, és maradjon sokáig, ha rajtam múlik.
Bár nagy fórumozó nem vagyok, nem is leszek, de OLVASNI a legjobb dolog a világon.
Kedves Speed, ha belenéznél a PM-eidbe, hálás lennék.
 :thx: az oldalért.

Nem elérhető HDgang

• Speedkid
  • *
  • Megköszönte: 67 Alkalommal
  • LiveSpeed
« Válasz #8 Dátum: 2017. Szeptember 14. - 17:37:19 »
Hali

Érdekes kérdés. Vajon, mi volt az oka, hogy rákérdeztél? Mert valami volt, abbiztos :)

Üdv

u.i.:

Friss infó, hogy kötelező ingyenes linkekkel is kitenni a cuccost. Namost akkor, egy DVD5-nél nagyobb fájl, ami HD minőség, azt rengetegen nem fogják kétszer feltolni azért, hogy akik nem akarnak előfizetni, azok is le tudják szedni. Érdekes, hogy azok a kötelezettek, akik adnak, és tárhelyet is vettek ezért, de nekik írják elő, hogy miként adhatnak, amivel nem kereskednek, hisz ingyen adják, nem kapnak érte senkitől sem pénzt. Van egy olyan mondás, hogy: Addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér! Ha mégis fordítva vannak az előírások, a legtöbbünk nem fog megosztani ilyen minőséget, mert nem! Nem fog kétszer áldozni rá időt, és ezt jogában áll megtenni, mert ingyen AD.
Tapasztalat, hogy egyrészt ezért hagyták sokan abba a megosztást. Kivel is szúrnak ki az ilyen előírások? Azokkal, akik előfizettek a Data.hu-ra, és mégsem tudnak minőségi cucchoz hozzájutni. A kisebb fájlok esetében, mint a DVDrip meg a BRrip, ott én is természetesnek tartom, hogy nem csak prémcsisbe megy fel a cucc, mert egy 200 MB-os fájl, olyan 50 perc alatt csúszik le, így az átlagméreteket nézve, hamar hozzá tud jutni az, aki ahhoz szeretne. De a nagyobbakért, aminőségi cuccokért, áldozzon, ha meg szeretné nézni. Ugye, a torrentnél van seed-kötelezettség, így viszonzásra van kényszerítve az, aki azt lehúzta. Ott így kell fizessen érte. Itt meg úgy, hogy tárhelyet vesz, így azt is fenntartja, hogy működni tudjon, és legyenek olyanok, akik oda feltöltenek is.
Röviden fogalmazva, ha ez így marad a szabályzatban, nem csoda, hogy nem kerülnek ki másoktól ilyen minőségű cuccosok, így lemond a megosztásról.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Szeptember 14. - 19:41:49 írta HDgang »
:blink:
Az ego azt jelenti, hogy Isten vagyok, és nekem minden azonnal, most jár. Az ego, az erőszakosság, az önzés, a birtoklás vágya, ami nem egyenértékű az önbizalommal. Az önbizalom ehhez képest egy teljesen békés folyamat, egy nyugodt állapot. Amikor tudom, mit csinálok és hiszek abban, aki vagyok.