* Ls Hírek

Kedves felhasználók!

A szavazás ideje alatt a prémium link használatát elfogadjuk,lehet 10Gb-nál nagyobb fálj méretnél csak prémium link hozzáférést adni,és témát nyitni!

Továbbá az Ebook részleg is kapott külön szabályzatot,és a tiltott anyagok részt betartani!!

Köszönettel Ls staff :)

Szerző Téma: Bemutatkozás  (Megtekintve 1742 alkalommal)

Leírás:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető robi19880131

• Speedboy
  • *
Bemutatkozás
« Dátum: 2010. Október 24. - 21:35:08 »
Sziasztok!

Gondoltam nyitok egy ilyen témát is, hogy még közelebbről megismerjük egymást és, hogy otthonosabbá tegyük a fórumot.

Az én eredeti nevem Norbi. Sokan tudják, de sokan még nem. A Robi csak azért lett, mert régen suliban az egyik tanárom folyton Robinak hívott és, ha nem szóltam rá, akkor észre sem vette, hogy eltévesztette, így a többiek is elkezdtek Robinak hívni néha és rám ragadt.

Még annyit kell tudni rólam, hogy 1988-ban születtem, ami nem titok itt előttetek.
Egy kis faluban nevelkedtem fel, ahol szerencsére megtanulhattam, hogy mi az a munka.
Szeretem az állatokat és a növényeket, de főként a papagájokat és galambokat, amiből van is szép számmal nálam.
Egy PC szervizben dolgozom, ahol desktopokat, laptopokat és szervereket kell tesztelnem, bár utóbbihoz még nem értek nagyon.

Végül, de nem utolsó sorban barátnőmet az Eliten ismertem meg, akivel már 2 éve együtt vagyunk. Plusz sok jó barátot szereztem, akik sokszor segítettek már nekem.

Üdv: Robi/Norbi

Nem elérhető dubo

• Speed Drifter
  • Totalfuel
  • *
  • Megköszönte: 1 Alkalommal
  • Browser testing
Re:Bemutatkozás
« Válasz #1 Dátum: 2010. Október 25. - 10:39:17 »
Korrekt kis leírás rólad  ;) . Barátnőd beregelt már ide ?
There isn't perfect browser: FF vs Chromium core

• Speedboy
  • *
« Válasz #2 Dátum: 2010. Október 25. - 17:07:49 »
Köszi! Igen már beregelt, ez csak természetes.  :)

De várom a többiek bemutatkozását is! Gondoltam itt egy helyen meg lehetne beszélni az ilyen ismerkedős dolgokat...

Nem elérhető Dorka06

• Speedboy
  • *
« Válasz #3 Dátum: 2010. Október 25. - 18:14:01 »
Sziasztok!
Én is szívesen járok erre az oldalra és örülök,hogy a régiek is vissza térnek.
Én ápolónő vagyok,nem sok szabadidővel de ha van kis időm ide jövök és igen csak tetszik ami alakulóban van.
Itt ismerkedtem meg egy nagyon jó fej sráccal :P
És sok növényem is van a házban és a kertben is és sok állat is a ház körül!Például?:cicák,kutya,díszhalak,papagájok,galambok,.... ;)
Hát ennyi!
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 11. - 07:28:11 írta Dorka06 »

Nem elérhető Poky

• Speed Drifter
  • Racer
  • *
  • Megköszönte: 9 Alkalommal
    • LS Rádió
« Válasz #4 Dátum: 2010. Október 25. - 18:30:39 »
Sziasztok!

Nos én Poky vagyok, 1995-ben láttam meg a napvilágot és azóta is környezetemben lévő embereket bolondítom :)
A "warez-olást" az eliten szerettem meg, ahol sok új barátra is szert tettem. Délelőttönként a suli padjait koptatom így inkább délutánonként vagy esténként "találkozhattok" velem  ;)
Fő szenvedélyeim a számítógépezés, internetezés és a rádiózás, ha időm engedi hódolok is a rádiózás szenvedélyének!
Röviden tömören ennyi :)
Jelszó ha van: bypoky

Három fajta ember van a világon, aki tud számolni és aki nem...

Nem elérhető mamati

• Speedboy
  • *
« Válasz #5 Dátum: 2010. Október 25. - 21:15:53 »
Na ki vagyok, mi vagyok?
Köztetek csak ragyogok!

Hiányoztatok már skacok,
ahogy bújtok elő,ámulok! :mml:

GYÚRUNK VAZZE?

Nem elérhető annamanna

• Speedkid
  • *
« Válasz #6 Dátum: 2010. November 03. - 22:56:56 »
Helló

Kölyök néven regeltem még a régi eliten, Annamária a becsületes nevem.
Van egy kis kölyköm Bíborka a neve lassan második életévét tölti, de ezt anno képekkel megosztottam veletek.
Baranyában egy pici faluban lakom ha időm engedte mindig az eliten lógtam és olvasgattam ,ismerkedtem.
Hihetetlenül kedves embereket ismertem itt meg csak egy pár név : mamati,papenDED,moncsaaa,robi19880131,sany,hajnika

HIÁNYOZTATOK!!!JÓ ÚJRA ITTHON!  :mml:

arsefrance

• Vendég
« Válasz #7 Dátum: 2010. November 04. - 01:34:01 »
Idézet
Végül, de nem utolsó sorban barátnőmet az Eliten ismertem meg, akivel már 2 éve együtt vagyunk

Idézet
Én egy kisvárosban lakok a kedvesemmel,akit itt ismertem meg....

Valaki velem? Ha?? NA LÉGYSZI!!!

Sziasztok !
Az eredeti nevem Kristóf aki még nem tudta volna.'94ben születtem. 2005 február 7.-én regisztráltam az oldalra vagyis már előbb csak valahogy mindig sikerült elfelejtenem a jelszavam vagy a felhasz. nevet:D .A világ közepén lakom tehát Veszprém megyében. 1 kis faluban élek szeretem az állatokat, zenét, focit, koncertekre járni és persze gépezni. 13 éves korom óta vágyam hogy hangmérnök legyek ami mostanság már letisztul hogy nem nagyon fog sikerülni :D.Jelenleg otthon dolgozok a családi vállalkozásba ahol általában betont keverek.(Bevetted???)Nem igaziból tanulok és reményeim szerint még fogok is sajnos 1 darabig. Én is szeretem nagyon a madarakat főleg a galambokat mint Robi/Norbi kinek mi:D. Vagyis igaziból a sasokat szeretem nagyon és a nagy madarakat meg a baglyokat de anyuék nem engedték hogy tartsak, de a galambokat is nagyon szeretem ... de a sasokat jobban(!XD).Az oldalon szerintem mindekivel jóba vagyok már akinek nem megyek az agyára:D

sry ilyenkor fél 2 kor már zokni vok:D

Nem elérhető mamati

• Speedboy
  • *
« Válasz #8 Dátum: 2010. November 04. - 11:20:35 »
Drága annamanna,aki "már"és még véletlenül sem kölyök,
mamati boldog, hogy első helyen említetted,ennek örülök!

Visszaszokhatnál arra, hogy időnként megmutasd Bíborkát,
remélem,hogy nem kell külön magyaráznom ennek az okát! :kiss:

GYÚRUNK VAZZE?

• Speedboy
  • *
« Válasz #9 Dátum: 2010. November 05. - 01:01:18 »
Sziasztok!

Nagyon örülök mindenkinek! Jó újra mindenkit együtt látni!   :buli:

Nem elérhető Carlos

• Tuner
  • *
  • Megköszönte: 1 Alkalommal
« Válasz #10 Dátum: 2010. November 05. - 10:56:16 »
Akkor én is bemutatkozom! :)

Aki még nem ismerne...

My name is Róbert,  és innen ered a Carlos is, hiszen régebben, (amikor még jobban néztem ki :D ) Nika hívott így.
Értékesítőként, és néha beépítőként dolgozom egy nyílászárókkal foglalkozó cégnél.
Szeretem a humort,a macskákat, és persze minden állatot.
Én a kedvesemet nem itt ismertem meg,  őt ismertettem meg, ezzel a ragyogó hellyel! :)
Két fiam van, akik kamaszok és azt hiszem nem kell elmondanom, hogy ez milyen...

512 az unokaöcsém, de jelenleg szerelmes ezért ritkán jár errefelé mostanság... :D

Ha érdekel még valami akkor hívj: 06 81 555  6868  :lol:

« Utoljára szerkesztve: 2010. November 06. - 21:17:43 írta Carlos »