Szerző Téma: A 10 legszellemesebb karácsonyi vicc  (Megtekintve 1234 alkalommal)

Leírás:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Speed

• Nem Vagyok Tökéletes' És Ezen Nem Sokat Dolgoztam!
  • Red Speeder One
  • Road Spirit
  • *
  • Megköszönte: 8452 Alkalommal
  • Alapitó
    • live-speed
A 10 legszellemesebb karácsonyi vicc
« Dátum: 2011. December 22. - 19:49:45 »
A 10 legszellemesebb karácsonyi vicc

A nagy karácsonyi forgatagban és az ajándékok utáni hajszában bizony jólesik elfelejteni az ünnepi menü, a meglepetések és a rokonlátogatások szervezése miatti idegességet, és néhány pillanatra felhőtlenül pihenni és nagyokat nevetni.

1.
- Szia, drágám, hallom, letartóztatták a férjedet.
- Igen. Az idén túl korán kezdte meg a karácsonyi bevásárlást.
- Hogyan? Hiszen már majdnem karácsony van!
- Úgy értem, mielőtt még az üzlet kinyitott volna.
2.
Karácsonykor a nagymama vízipisztolyt ajándékoz az unokájának. A lánya dühösen fordul a nagyihoz:
- Anya, hogy vehettél neki ilyen ajándékot?!
- Már nem emlékszel, mennyire dühös voltál, amikor a vízipisztolyunkkal mindent összefröcsköltünk?
A nagyi elmosolyodik:
- Dehogynem, nagyon is.

3.
Óvodások beszélgetnek:
- Milyen karácsonyfátok van?
- Műanyag.
- És járt nálatok a Mikulás?
- Igen, de az se volt igazi.

4.
Két kisgyerek beszélget:
- Ti is szoktatok imádkozni a karácsonyi vacsora előtt?
- Nem, a mi anyukánk jól tud főzni.

5.
Skót gyermek az apjához:
- Apa, szerinted az idén mi lesz a karácsonyfa alatt?
- Parketta, mint tavaly.

6.
Pistike levelet ír Jézuskának karácsony előtt:
- Kedves Jézuska, én egész évben jó voltam, és mindig megcsináltam a leckéimet, küldj...
Közben felnéz a falon levő Mária-képre, és elszégyelli magát. Újabb levelet kezd:
- Kedves Jézuska, én egész évben jó voltam, de sokszor nem csináltam meg a leckéimet...
Újból felnéz, majd új levél:
- Kedves Jézuska, én nem voltam nagyon jó, és a leckéimet sem készítettem el...
Felnéz, leveszi a Mária-képet, bezárja a szekrénybe, és írja az új levelet.
- Jézus! Anyádat túszul ejtettem, követelésem a következő.

7.
Kisfiú simogatja édesanyja gömbölyödő pocakját. Az anyuka megkérdezi:
- Kisfiam, minek örülnél jobban, ha a Jézuska kisfiú vagy kislány testvért hozna ajándékba?
Mire a gyerek:
- Hát, anya, ha választhatok, akkor inkább egy biciklit szeretnék!

8.
Két kiskölyök sétál hazafelé hittanóráról.
- Te beveszed ezt az ördög elvisz dumát?
- Á, tudod, hogy volt a Télapóval is, ez is biztos csak az apukád.

9.
Mi az élet négy szakasza?
Amikor elhiszed, hogy van Mikulás.
Amikor már nem hiszed el, hogy van Mikulás.
Amikor te vagy a Mikulás.
Amikor úgy nézel ki, mint a Mikulás.

10.
Két szőke nő cseverészik.
- Képzeld, idén a karácsony pont péntekre esik!
- Juj, remélem nem 13-ára.
GY.I.Klive-Speed SzabályzatSegítség a Letöltéshez
Moderátorokat keresünk! Ha van minden nap egy kis időd és kedved akkor jelentkezz! De kérünk benneteket csak akkor ha tényleg tudtok időt szánni a fórumra,és előny ha aktív vagy!
Felhasználók akik megköszönték a hozzászólást: lindu55

Nem elérhető Törölt Felhasználó

• Road Spirit
  • *
  • Megköszönte: 14586 Alkalommal
Re:A 10 legszellemesebb karácsonyi vicc
« Válasz #1 Dátum: 2014. November 20. - 19:17:36 »

• Road Spirit
  • *
« Válasz #2 Dátum: 2014. December 07. - 11:40:46 »
Céges karácsony

Igen tisztelt Kollégák,
A megerőltető üzleti évet az előző évekhez hasonlóan idén is céges karácsonyi bulival szeretnénk befejezni.
Mivel tavaly néhány igen sajnálatos közjátékra került sor, szeretném felhívni mindenki figyelmét néhány "játékszabályra", hogy a meghitt ünnepet megfelelő keretek között tarthassuk meg.
1.) Amennyiben lehetséges, a dolgozók saját lábukon érjék el a kijelölt szórakozóhelyet, azaz céges karácsonyunk színhelyét, ne pedig részegen hozzák be őket józanabb kollégáik. Kérem, tekintsenek el egy esetleges - kora reggeli óráktól kezdődő - előünnepléstől.
2.) Nem vesszük jó néven, ha a dolgozók a széküket közvetlenül a hidegtálas büfé asztalok elé helyezik. Szedés után valamennyien fáradjunk tányérunkkal vissza a kijelölt helyünkre!
Sajnálattal kell megállapítsuk, hogy a "Különben a Kovács felzabálja előlem az összes libamájat" indoklást sem áll módunkban elfogadni.
3.) Pálinkat, bort, pezsgőt még késői időpontban se igyunk közvetlenül az üvegből. Pláne akkor nem, ha az elfogyasztott finomságok darabkái még ott virítanak arcunkon, esetleg még éppen szánkban morzsoljuk őket. Az "alkohol fertőtlenít" megjegyzés bizony nem csökkenti valamennyi dolgozó fenntartását azokkal a palackokkal szemben, amelyekbe más dolgozók beleittak és amelyekben kedélyesen úszkálnak az ételmaradékok.
4.) Meg szeretnénk kérni azt az illetőt, aki tavaly a forralt bort csipkebogyótea + ólommentes benzin keverékre cserélte, hogy az idén mellőzze ezt a tréfát. Bizonyára még emlékszünk mindannyian, hogy mi történt néhai Szilvásy kollégánkkal, amikor a harmadik pohár után felkereste a dohányzásra kijelölt helyet...
5.) Ha netalán valakit a számos ízletes étel és ital élvezete után rosszullét gyötörné, úgy nagyon kérjük, keresse fel az erre a célra kijelölt helyiséget. A főnök tavaly nem igazán volt elragadtatva aktatáskája váratlanul előbuggyanó tartalmától.
6.) Amikor karácsonyi dalokat énekelünk, az eredeti szövegekre szorítkozzunk. Néhány friss tanoncunk még nem nagykorú, így feltehetően zavarba hozhatók bizonyos szövegrészletekkel.
Itt szeretnénk megemlíteni, hogy a férfi kollégák közül néhányan még nem jelentkeztek az apaság megállapításához nélkülözhetetlen vérvizsgálatra. Jelenleg GYES-en lévő kolléganőnk, Nagy. K. Béláné ugyanis határozott összefüggést vél felfedezni a tavalyi céges karácsony és az idén szeptemberben született Klára lánya fogantatása között.
Ha valamennyien tartjuk magunkat fent említett viselkedési normákhoz, akkor az idei céges karácsony is nagyon jól fog telni.

• Road Spirit
  • *
« Válasz #3 Dátum: 2014. December 07. - 11:49:47 »
Egy férfi közvetlenül karácsony előtt jön rá, hogy még semmit sem vett a gyerekének. Elrohan a legközelebbi játékboltba, és megkérdi az eladót:
- Mondja, mennyibe kerül az a Barbie-baba, ami a kirakatban van?
- Ott van több is. A "Tornázó Barbie" 20 dollár, a "Vásárló Barbie" és a "Strandoló Barbie" szintén 20 dollár, míg az "Elvált Barbie" 300 dollárba kerül.
A férfi meghökken:
- Miért kerül ilyen sokba az elvált Barbie?
- Mert az "Elvált Barbie"-hoz tartozik még Ken háza, autója és motorcsónakja is.